Oferta na przyjęcie weselne

 

1. Cena występu

Cena występu na Waszym weselu lub poprawinach uzależniona jest od kilku aspektów (skład w jakim mamy zagrać, odległość od Warszawy itd.). Ostateczną wycenę przygotowujemy dla każdego Klienta indywidualnie.

2. Co oferujemy

Najwyższy poziom artystyczny. Zespół gra 100% na żywo, a jego członkowie to zawodowi muzycy związani z wieloma zespołami i scenami w Polsce i za granicą.

Możliwość poszerzenia składu o dodatkowych muzyków (wokalista, saksofonista, trębacz a nawet cała sekcja dęta).

Możliwość  występu zespół + Dj

Szeroki, zróżnicowany repertuar.

Gramy w stałym składzie, jeżeli z przyczyn losowych za któregoś z muzyków musi zagrać zastępca, zawsze jest to muzyk na co najmniej takim samym poziomie.

Prowadzimy całą imprezę włącznie z zabawami w trakcie wesela, oczepinami i konferansjerką w języku polskim i angielskim.

Oferujemy także profesjonalne nagłośnienie sali i oświetlenie sceny oraz parkietu.

3. Długość występu

Podczas wesela gramy  w sumie 10 godzin. Czas naszego występu liczony jest od momentu przybycia Pary Młodej i gości na salę.

Jeżeli zespół występuje sam, ostatnie 1,5 godziny to muzyka mechaniczna (tzw. set Dj'ski). 

Jeżeli zespół gra z Dj'em - zespół gra 4 sety a muzykę w przerwach oraz po zakończonej pracy zespołu, zapewnia Dj.

Gdy zespół gra z Dj'em, istnieje możliwość zagrania każdego z setów w innej stylistyce (włącznie z odpowiednio dobranymi strojami zespołu). 

Istnieje możliwość przedłużenia pracy zespołu za dodatkową opłatą (oczywiście jeżeli zespół ma na to jeszcze siłę :) ).

Podczas poprawin gramy 5 godzin, jednak nie dłużej niż do godziny 19:00 (czas ten liczony jest od przybycia gości na salę).

4.  Koszt transportu

W promieniu ok. 20 km od Warszawy - transport w cenie.

20-100 km od Warszawy - koszt transportu to ok. 400 zł.

Powyżej 100 km od Warszawy - korzystamy z usług firmy transportowej. Koszt transportu to 2,5-3 zł za każdy przejechany kilometr między naszą siedzibą a Twoją salą, licząc tam i z powrotem. My nie potrzebujemy noclegu, ale prosimy o pokój (na czas trwania wesela) oraz obiad dla naszego kierowcy.

W przypadku wesela z poprawinami prosimy o zapewnienie noclegu dla zespołu.

5. Rezerwacja terminu

Jeżeli zainteresowała Was nasza oferta, możemy dokonać rezerwacji interesującego Was terminu na 3 dni.

Wesele to jedna z najważniejszych imprez w Waszym życiu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby również dzięki nam, był to niezapomniany dzień. Nic nie dzieje się za Waszymi plecami. Nasz repertuar, zabawy, prowadzenie przyjęcia - wszystko ustalamy przed weselem, a jeśli zajdzie potrzeba, jesteśmy elastyczni i gotowi do zmiany naszych działań "na bieżąco" podczas przyjęcia. 

Zapraszamy do kontaktu