Jacek Maślanka 

Wokalista (tenor) oraz nauczyciel śpiewu. Studiował wokalistykę rozrywkową w Leeds College of Music, terapię głosu. Wziął udział w programie The Voice of Poland w drużynie Barona i Tomsona, która zaowocowała clubową, roczną trasą koncertową w Chinach.

Obecnie pracuje w szkołach muzyki rozrywkowej oraz prowadzi własne studio wokalne Voice Impact Studio.

Ma na koncie wiele głównych nagród ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali wokalnych, kontrakty muzyczne w Grecji oraz występy w innych krajach europejskich. 
Już jako nastolatek otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta Rybnika za wybitne osiągnięcia muzyczne.

Od ponad 10 lat pracuje jako wokalista sesyjny (eventy, koncerty, praca w studio nagraniowym) oraz zajmuje się konferansjerką imprez okolicznościowych w języku polskim oraz angielskim.

Prowadzi kanał na YouTube, gdzie w języku angielskim redaguje i ocenia występy wokalne (Vocal Studio YAZIK).

Yazik dopracowuje materiał na swoją debiutancką płytę, a póki co można śledzić jego muzyczne. Prowadzi także w Warszawie zespół wokalny Voice Impact.

Jan Więckowski

Wokalista, muzyk i autor tekstów, magister inżynier w dziedzinie Akustyki. Założyciel zespołu Unemployed Lovers. 

Edukację muzyczną rozpoczął od najmłodszych lat ucząc i udzielając się w prywatnych szkołach i ośrodkach artystycznych. 

Jako tenor, w zespole Piotra Rubika, odbył dwie trasy koncertowe po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, a także wielokrotnie występował na koncertach w całej Europie. 

Działał w chórach Wrocławskich Uczelni, z którymi śpiewał u boku takich artystów jak: Zbigniew Wodecki, Justyna Steczkowska czy Piotr Cugowski dla różnych stacji telewizyjnych m.in. Polsatu czy TVP.

Karol Wieczorek 

Saksofonista, muzyk sesyjny, aranżer, student Akademii Muzycznej we Wrocławiu, udziela się w licznych formacjach muzycznych: zespołach jazzowych, orkiestrach rozrywkowych, sekcjach dętych. 

Wraz z „Dziubek Band” doszedł do półfinału programu „Mam talent” oraz kilkukrotnie występował jako gwiazda odcinka w programie „Jaka to melodia”.

Współpracuje także z wieloma DJ-ami grając muzykę klubową m. in. Cherry Club Wrocław oraz w poznańskim klubie „Pacha”. Z grupą bluesową Dr Blues & Soul Re Vision brał udział w największych festiwalach w Polsce oraz za granicą (m. in. International Blues Challenge 2015 w Memphis, TN [USA] ).

Współpracował m.in. z: Krystyną Prońko, Krzysztofem i Piotrem Cugowskimi, Anią Karwan, Kasią Kowalską, Mają Hyży, Asteyą Dec, Natalią Lubrano, Alicją Janosz.

Rafał Jędruch

Saksofonista, kompozytor, człowiek totalnie zafascynowany łączeniem w muzyce zjawisk na pozór odległych i nie posiadających wspólnego rodowodu.

Edukację muzyczną rozpoczął w wieku 11 lat, od gry na saksofonie altowym o profilu klasycznym. Absolwent kierunku Jazz i muzyka estradowa na Uniwersytecie Zielonogórskim w klasie saksofonu jazzowego. Edukacja w zakresie muzyki improwizowanej była świetnym początkiem do poszukiwań własnego, indywidualnego języka wypowiedzi, jednak późniejsze fascynacje muzyką elektroniczną rozszerzyły spektrum zainteresowań młodego saksofonisty.

Rafał  wyrasta z tradycji jazzowej, ale przekracza ją we własnym, eklektycznym kierunku, korzystając z popu i nowoczesnych elektronicznych brzmień. Szerokie inspiracje, oraz nieustający proces poszukiwań własnego języka wypowiedzi doprowadził do stworzenia wyjątkowego, autorskiego materiału.

Współpracuje z muzykami wywodzącymi się z różnych gatunków, choć jest przeciwnikiem klasyfikowania muzyki i nadawania jej jakichkolwiek podziałów. W swoich kompozycjach eksperymentuje nie tylko z brzmieniem saksofonów, ale wykorzystuje także dęty kontroler midi- EWI, raz flet poprzeczny i wiele innych instrumentów.

Na codzień również entuzjasta "vlogerskiej" sceny internetowej. Od dwóch lat, z powodzeniem prezentuje swoje działania na popularnej platformie youtube, a także prowadzi bloga, opisując świat zasłyszany, obserwowany i odczuwany przez filtry swojej artystycznej natury.

jacek_Maślanka.png
Foto_1.jpg

Współpraca okazyjna:

Ewa Szlachcic

Olga Barej

Damian Skoczyk

Michał Jabłoński

Mateusz Kosmaciński

Mariusz Nejman

Tomasz Rassek

Tymon Nowak

Maciej Magnuski